Polecamy

Sławni złoczyńcy i ich niesławne biurka

Obniżenie kosztów druku: Rozwiązania w zakresie drukowania, które...

Organizacja w biurze

Spraw, by biurowe boksy znów były fajne: Kreatywne pomysły dla Twojego miejsca pracy

Jak można uzyskać kreatywność dzięki projektowaniu biur

Boksy są podstawą środowiska biurowego, ale to nie czyni ich mniej nudnymi. Spoglądanie na gołe, szare ściany przez cały dzień może być bolesne, a robienie tego przez zbyt długi czas może w rzeczywistości ograniczyć Twoje zdolności twórcze. Dlatego właśnie powinieneś przejąć kontrolę nad swoją kabiną i przebudować ją tak, aby praca w niej była bardziej przyjemna.

Podkreśliliśmy kilka zabawnych pomysłów, które możesz wykorzystać w swojej kabinie biurowej. Wypróbuj je i rozbudzaj swoją pasję do kreatywności.

Przynieś Kolorowe Rośliny

Doskonałym sposobem na wypielęgnowanie kabiny biurowej jest udekorowanie jej roślinami. Rośliny dodadzą Twojej kabinie żywych i relaksujących kolorów, czyniąc ją bardziej przyjemną przestrzenią do pracy. Od tulipanów do kaktusów, jest mnóstwo roślin do wyboru, a także wiele opłacalnych opcji.

Ponadto, rośliny będą pracować, aby oczyścić powietrze wokół Twojej kabiny. Pozbywają się szkodliwych substancji unoszących się wokół ciebie, pozostawiając cię w znacznie lepszym nastroju. Dzięki korzyściom, jakie mają rośliny, nie ma powodu, aby nie mieć ich wokół kabiny.

Pokrycie ścian Bare Walls tkaniną dekoracyjną

Jeżeli ty no chcesz gapić się przy szarymi ścianami cały dzień, próbuje wieszać niektóre wzorzystą tkaninę na ścianach twój kabina. Kupuje dla niektóre colourful tkaniny od twój lokalnego rzemieślniczego sklepu, i chwyta niektóre szpilki także. Używa szpilek wieszać tkaninę up w twój gabinecie, i żegnać tamte nudni i nagich ściany.

Szybka rada: postaraj się nie wybierać tkanin z kolorami, które są zbyt rozpraszające. Podczas gdy ty chcesz zrobić twój kabina więcej zabawa, ty no chcesz dostawać rozpraszać uwagę od twój zadań.

Zawieszanie zdjęć i innych rzeczy

Oprócz wzorzystej tkaniny, w kabinie można powiesić inne rzeczy.

Masz jakieś zdjęcia członków rodziny, albo pocztówkę, którą naprawdę lubisz? Zabierz je ze sobą do pracy i powieś je w swojej kabinie, aby wszystko było żywsze. Możesz również wydrukować kilka motywacyjnych cytatów i powiesić je na wypadek, gdybyś potrzebował odebrać je w zły dzień.

Innym zabawnym pomysłem jest stworzenie fałszywego okna z boku kabiny. Choć nie pozwoli Ci ono na właściwe spojrzenie na zewnątrz, sprawi, że będziesz miał wrażenie, że patrzysz na piękną scenę na zewnątrz. W wolniejsze dni pracy może to naprawdę pomóc podnieść na duchu.

Jest też wiele rzeczy, które możesz zrobić z lepkimi notatkami, aby zorganizować swoje miejsce pracy w zabawny sposób.

Włącz Décor i inne rzeczy, które lubisz

Ważne jest, aby pamiętać, że kabina jest twoim własnym miejscem pracy. Oznacza to, że możesz ją dowolnie ozdabiać. Zamiast chwytać dowolny element wystroju biura, który można znaleźć w lokalnym sklepie, należy przynieść rzeczy, w których można znaleźć osobistą przyjemność.

Czy jest jakiś film lub program telewizyjny, który naprawdę Ci się podoba? Przynieś dekorację wokół tych franszyzy i wykorzystaj ją do udekorowania swojej kabiny. Jeśli lubisz jeść miętówki lub określony rodzaj cukierków, kup małą miskę i napełnij ją, aby mieć przekąski na biurku na tydzień pracy.

Zabawa z boksem jest kluczem do tego, aby uczynić go przyjemniejszym i bardziej zabawnym miejscem pracy.

Udekoruj swoją klawiaturę i inne materiały biurowe

Innym ciekawym pomysłem na wypróbowanie jest ozdabianie narzędzi, których używasz na co dzień, takich jak klawiatura. Wiele sklepów rzemieślniczych sprzedaje pakiety naklejek, które można wykorzystać do dekoracji poszczególnych klawiszy, więc podnieść jeden, gdy idziesz na zakupy!

Czy masz ołówki i długopisy, których używasz na co dzień? Chwyć trochę farby i udekoruj je kilkoma zabawnymi projektami. Możesz również użyć kolorowej taśmy washi, aby wypielić mysz i podkładkę pod mysz.

Ćwicz trochę swoje kreatywne talenty i możesz zrobić używając swoich regularnych narzędzi biurowych dużo więcej zabawy.

Wypielęgnuj swoją kabinę na wakacje

Możesz również ożywić swoją kabinę, dekorując ją na zbliżające się święta. Jest to zabawny sposób na wprowadzenie Ciebie i Twoich współpracowników w wakacyjnego ducha.

Na Halloween, spróbuj umieścić jakieś upiorne ozdoby na zewnętrznej ścianie kabiny. Szkielety, pajęczyny i czarownice to wspaniałe rzeczy do umieszczenia wokół miejsca pracy. Możesz również pokryć wewnętrzne ściany czarno-pomarańczową tkaniną, aby naprawdę wczuć się w ducha Halloween.

Jest też wiele do zrobienia w okresie świątecznym. Możesz na przykład ubrać swoje biurko w bawełnę, aby wyglądało, jakby padał śnieg nad Twoim miejscem pracy. Możesz również użyć brązowego papieru i innych ozdób, aby Twój boks wyglądał jak wielki domek z piernika.

Zobacz

Ekologiczne zakupy dla Twoich produktów biurowych

W dzisiejszych czasach ekologiczne i zrównoważone materiały biurowe są bardziej obfite, co...

Pracuj mądrze, oszczędzaj pieniądze: 14...

Jeśli Twoja firma działała zdalnie, ale masz zamiar ponownie otworzyć biuro, jest wiele do...

5 największych wyzwań zdrowotnych w trakcie...

Firmy, z którymi współpracujemy, stoją przed nowymi wyzwaniami, aby w bezpieczny i zgodny z...