Polecamy

Lista przyborów szkolnych dla każdej rodziny

Najlepsze zestawy kredek dla miłośników rysowania i...

Artykuły szkolne

Najlepsze zestawy kredek dla miłośników rysowania i profesjonalnych artystów

Kredki często kojarzą się z dzieciństwem, ale z szaleństwem kolorowanki dla dorosłych jest oczywiste, że dorośli też lubią z nich korzystać. Te narzędzia mogą jednak zrobić o wiele więcej niż kolor wewnątrz linii. Artyści regularnie używają kolorowych ołówków w swoich rysunkach, ponieważ oferują one szereg możliwości - szczególnie w swoich odcieniach. Podczas gdy wiele profesjonalnych zestawów zawiera mnóstwo pięknych kolorów, można je nakładać na siebie, aby stworzyć jeszcze większy wymiar w pracy.

Ustalenie najlepszych kolorowych ołówków może być wyzwaniem. Ostatecznie sprowadza się to do Twoich osobistych preferencji, ale żebyś mógł zacząć od początku, znaleźliśmy kilka najlepszych ołówków, które warto wypróbować. Te marki są dostępne do zakupu online, więc łatwo jest przetestować kilka różnych ołówków bez łamania banku. Ważne jest, aby znaleźć swoje ulubione; poświęcając czas na doskonalenie swoich narzędzi, możesz sprawić, że produkcja swojej sztuki będzie przyjemniejsza. Upewnij się, że wypróbujesz swoje ołówki przy użyciu tych podstawowych technik kolorowych ołówków. Zapewnią one dobrą ocenę tego, czy będziesz lubił rysować nimi przez długi czas.

Szukasz grafitowych ołówków do rysowania? Mamy dla ciebie nasz przewodnik po najlepszych ołówkach rysunkowych.

Jak można ocenić jakość kredek?

Jednym z najważniejszych aspektów jest, oczywiście, kolor. Materiały klasy profesjonalnej lub artystycznej są na ogół wyższej jakości niż materiały oznakowane jako Student. Jeśli chodzi o kolorowe ołówki, oznacza to, że będą one dostarczać bogatsze odcienie, które są bardziej żywe po umieszczeniu ich na papierze. Unikaj tępych lub bladych odcieni, ponieważ są one niższej jakości z mniejszą ilością pigmentu na smyczy.

Inną ważną cechą jest to, jak dobrze ołówek przesuwa się po papierze. Najlepiej kolorowe ołówki wydają się poruszać bez wysiłku, gdy przeciągasz je po powierzchni. Dzieje się tak dzięki ich składnikom. Jeśli szukasz ołówków z górnej półki, wybierz coś, co jest na bazie oleju, a nie wosku. Szczególnie twardy wosk może być kruchy, co utrudnia mieszanie kolorów.

Najlepsze kredki

PRISMACOLOR PREMIER SOFT CORE kredki (ZESTAW 72)

Prismacolor Premier jest uważany przez wielu za idealny dla początkujących, jak również za najlepszy kolorowy ołówek do kolorowania książek. Są one niskiej cenie za ołówek (tylko około 0,60$ za ołówek przy zakupie tego zestawu 150!) i są wykonane z miękkiego wosku; dobrze komponują się z aplikacją maślaną. Więc, jeśli właśnie kupiłeś swoją pierwszą kolorowankę, wypróbuj ten zestaw.

Kredki PLUQIS (ZESTAW 24)

Jeśli szukasz ostatecznej wartości, nie możesz zrobić dużo lepiej niż Pluqis zestaw 24 kolorowych ołówków. Ten zestaw zawiera profesjonalne materiały o żywych odcieniach, które nie kruszą się, a dla miłośników koloryzacji jest świetny. A przy tak niskiej cenie, możesz sobie pozwolić na zakup drugiego zestawu i dzielenie się radością z innymi!

Kredki STAEDTLER ERGOSOFT (ZESTAW 24)

Innym zestawem, który jest świetny dla początkujących i przypadkowych fanów kolorowanki jest Staedtler Ergosoft; ten 24-zestaw kolorów ołówków ma miękki rdzeń i wyświetla kremowe kolory. "Możesz łatwo nakładać kolory, a zestaw 24 kolorów daje wystarczającą różnorodność dla większości projektów" - stwierdza jeden z recenzentów. Antypoślizgowy uchwyt zapewni Ci wielogodzinną radość z kolorowania.

ARTEZA profesjonalne kredki na bazie wosku (ZESTAW 48)

Z myślą o artystach, zestaw miękkich, woskowych ołówków ARTEZA oferuje profesjonalną jakość w przystępnej cenie. Zestaw 48 ołówków skupia się na olśniewających kolorach, które sprawią, że Twoje dzieło sztuki będzie wyglądać świetnie. Te aspekty sprawiają, że są one hitem. Ołówki te wyglądają bardzo elegancko", mówi recenzent, "i podobają się produktowi końcowemu o wiele wyższej jakości niż sugerowałaby cena". ”

Kredki SUDEE STILE (ZESTAW 120)

Ta ogromna kolekcja 120 ołówków od SUDEE STILE ma prawie każdy kolor, którego potrzebujesz, w spektakularnej (niskiej) cenie. Jakość ta odpowiada wielu z bardziej znanych zestawów. "Muszę mieć ponad piętnaście marek kolorowych ołówków, począwszy od droższych marek, w tym Prismacolor, Lyra, Derwent, do bardziej ekonomicznych marek, takich jak Crayola," pisze jeden z recenzentów. "Ten zestaw 120 ołówków jest wielką [wartością] i bardzo dobrze porównuje się z droższymi markami".

Kredki DERWENT COLORSOFT (ZESTAW 24)

Wypróbuj ołówki Derwenta, jeśli chcesz wyjść poza zestawy dla początkujących. Stworzone z myślą o artystach, mają bardziej stonowaną paletę - w tym piękne terakoty i kadm. Zalecane jest, aby używać ich do prac, w których jest dużo cieniowania i mieszania, ponieważ są mniej wprawne w przedstawianiu drobnych, ostrych szczegółów.

Zobacz

Jaki długopis do szkoły?

Jednym z przyborów, bez których trudno w ogóle wyobrazić sobie funkcjonowanie ucznia w...

Artykuły na plastykę dla dzieci

Około 105 roku w Chinach został wynaleziony papier. Początkowo był bardzo drogi i dostępny...

6 Najlepszych kalkulatorów dla studentów...

Studiujesz inżynierię? Potrzebujesz dobrego kalkulatora? Szukasz propozycji najlepszych...