Polecamy

Jaki długopis do szkoły?

Papier satynowy a papier matowy: który wybrać?

Artykuły biurowe

Podstawowe materiały biurowe dla nowych pracowników w Twoim biurze

Podstawowe materiały biurowe dla nowych pracowników

Teraz nadszedł czas, aby absolwenci uniwersytetów spacerowali i ubiegali się o swoją pierwszą pracę zawodową, chcąc wystawić swoje umiejętności na próbę. Niezależnie od tego, czy Twój nowy pracownik jest jeszcze zielony, czy doświadczony weteran, rozpoczęcie pracy w nowym biurze jest zarówno ekscytującym, jak i nerwowym doświadczeniem. Spraw, aby Twój nowy pracownik czuł się mile widziany i czuł się jak w domu z tymi "zszywkami" produktu biurowego.

Zszywki do pisania

Mimo że nowoczesne biuro jest pełne innowacyjnych technologii, dobre, staromodne długopisy i ołówki nadal muszą mieć swoje pozycje. Kubek wypełniony tymi niedrogimi przedmiotami sprawia, że biurko wygląda zachęcająco i jest gotowe do pracy. Będziesz zaskoczony, jak taki prosty gest zostanie tak dobrze przyjęty.

Artykuły papiernicze

Aby skorzystać z przyborów do pisania, zapewnij swojemu nowemu najemcy niezbędne produkty papiernicze. Mogą one mieć formę notatnika, notesu, a nawet notatników. Są to również ekonomiczne przedmioty, które będą bardzo cenione. Nowy pracownik może sporządzać notatki na temat układu biura, sporządzać listy rzeczy do zrobienia lub notować informacje z rozmowy biznesowej.

Wizytówki

Być może najważniejszym produktem papierniczym, z którego nowy pracownik kiedykolwiek skorzysta podczas pracy w Państwa firmie, jest profesjonalna wizytówka. Udzielenie nowej firmie rekrutacyjnej własnej wizytówki jest naprawdę oficjalnym sposobem powiedzenia: "Witaj, jesteś jednym z nas". Jest to zarówno miły, jak i profesjonalny gest, który naprawdę sprawi, że poczują się oni i będą częścią Twojej firmy. Zaufaj zróżnicowanym dostawcom usług biurowych, takim jak Everyday z niestandardowymi usługami druku, aby Twoje wizytówki były gotowe w mgnieniu oka, tak aby Twoje najnowsze dodatki mogły od razu trafić do wszystkich ważnych sieci.

Planiści

Planiści są jednym z najlepszych prezentów, jakie nowy pracownik może otrzymać od firmy, ponieważ pozwalają mu na łatwe przejście i dostosowanie się do nowego harmonogramu i obowiązków. Danie planisty pozwala nowemu pracownikowi na śledzenie spotkań i nowych codziennych obowiązków bez utraty rytmu, dzięki czemu nigdy nie musi mieć poczucia, że czegoś mu brakuje.

Przechowywanie

Biura mogą być małymi miejscami, a kabiny mogą sprawiać wrażenie jeszcze mniejszych. Od komputerów i telefonów po dokumenty i pliki - wszystko może być szybko zagracone przy biurku lub w szafie. Udostępnienie nowych opcji przechowywania, niezależnie od tego, czy jest to szafka na dokumenty, czy organizator biurka, daje im świetny początek, ponieważ czują, że mają miejsce w biurze, ponieważ ich rzeczy mają miejsce w biurze.

Ergonomiczne meble

Każdy pracownik biurka posiada co najmniej dwa meble: biurko i krzesło. Upewnienie się, że nowy pracownik i wszyscy pracownicy są wyposażeni w ergonomiczne meble jest kluczem do utrzymania ich w zdrowiu, zapobiegania schorzeniom układu mięśniowo-szkieletowego (MSD) i pokazuje, że jako pracodawca dbasz o nie jak o człowieka. Najprostszym sposobem na to jest zapewnienie ergonomicznych krzeseł biurowych, które pomieszczą je podczas całodziennego siedzenia (w końcu siedzenie jest nowym paleniem i ma straszliwy wpływ na organizm). Aby pójść o krok dalej, dając swoim pracownikom, nowym i nie tylko, biurka lub stanowiska pracy z regulacją wysokości, aby mogli stać podczas pracy, co przyniesie im dodatkowe korzyści zdrowotne.

Produkty promocyjne

Ten nie jest mózgiem. Niestandardowe produkty promocyjne z logo lub marką Twojej firmy są wspaniałym prezentem powitalnym, ponieważ dają szansę na pokazanie swojej dumy z nowej pozycji. Plus, kto nie lubi darmowego swapu? A najlepsze jest to, że prawie wszystko, co dajesz swojemu nowemu najemcy, może być produktem promocyjnym!

Zobacz

Klawiatury komputerowe, które można czyścić w...

Z różnych badań wiemy, że klawiatury komputerowe są miejscem hodowli zarazków. Teraz, gdy...

Jaki typ pióra ci odpowiada? Jak wybrać...

Znalezienie długopisu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, może być wyzwaniem. Istnieje...

Podstawowe materiały biurowe do rozruchu

Jeśli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą lub właścicielem...