Polecamy

Jak zapakować piórnik do szkoły

Jak możemy wykorzystać papier samoprzylepny?

Organizacja w biurze

Pracuj mądrze, oszczędzaj pieniądze: 14 wskazówek dotyczących ponownego otwarcia biura

Jeśli Twoja firma działała zdalnie, ale masz zamiar ponownie otworzyć biuro, jest wiele do rozważenia, aby przygotować wszystko do powitania z powrotem swoich pracowników. Ale tylko dlatego, że są to wyjątkowe czasy, które wymagają dodatkowych środków, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, nie musi to oznaczać, że musisz być bez grosza przy duszy. Warto zmienić swoją ogólną strategię zakupów, aby zaoszczędzić pieniądze na materiałach biurowych.

Zebraliśmy kilka wskazówek na temat najlepszych sposobów, aby pracować mądrze i oszczędzać pieniądze.

1. Kupuj hurtowo

Im większą ilość materiałów kupisz, tym lepszą cenę jednostkową uzyskasz, więc rozsądnie jest kupować hurtowo, jak to tylko możliwe. Jest to szczególnie mądre posunięcie, jeśli chodzi o produkty, których używasz na co dzień, takie jak ręczniki papierowe, środki do dezynfekcji rąk, maseczki na twarz, środki czyszczące, jednorazowe sztućce itp.

2 .Negocjuj podział dostawy

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości kupowania luzem, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca, porozmawiaj z dostawcą na temat podzielonej dostawy, która pozwala zaplanować dostawy częściowe w różnych terminach. Oznacza to, że możesz zwolnić miejsce na inne rzeczy i jest mniej do rozpakowania!

3. Złote zapasy u Twojego dostawcy

Innym sposobem na skorzystanie z oszczędności na zakupach hurtowych jest rozmowa z dostawcą na temat przechowywania produktów u niego, nawet jeśli jest to tymczasowe, aby umożliwić zwolnienie miejsca w biurze i pomóc w zdystansowaniu się od społeczeństwa.

4. Porównaj marki

W ten sam sposób, w jaki supermarkety i marki generyczne żywności mogą być tak samo dobre jak produkty markowe, warto rozejrzeć się za niemarkowymi artykułami biurowymi i materiałami eksploatacyjnymi. Istnieją tańsze opcje, które oferują taką samą jakość jak bardziej popularne marki, a także większą dostępność.

5. Oszczędzaj pieniądze, oszczędzając miejsce

Stwórz więcej miejsca w biurze poprzez niszczenie starych dokumentów i tańsze przechowywanie zarchiwizowanych dokumentów poza siedzibą firmy. Dodatkowa przestrzeń w biurze może być wykorzystana w bardziej inteligentny sposób - na przykład do zapewnienia dystansu społecznego, umieszczenia nowych stanowisk sanitarnych lub zmiany rozmieszczenia stanowisk pracy.

6. Monochromatyczne

Upewnij się, że każdy zmienił swoje domyślne ustawienia, aby drukować w czerni i bieli, a nie w kolorze. W ten sposób zmniejszy się prawdopodobieństwo przypadkowego wydrukowania dokumentów przy użyciu droższych kolorowych wkładów atramentowych.

7. Zmień dostawcę mediów

Możesz wydawać mniej pieniędzy na media, gdy wszyscy Twoi pracownicy pracują w domu, ale możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, rozglądając się za komercyjnymi dostawcami mediów, aby uzyskać najlepsze oferty na wodę, gaz i energię elektryczną.

8. Natychmiastowa kofeina

Posiadanie automatu do napojów pomoże zaoszczędzić czas marnowany na czekanie na zagotowanie się czajnika. Urządzenie, które wydaje kawę, herbatę i gorącą czekoladę zapewnia również mniejszą liczbę punktów dotykowych, co sprawia, że jest bardziej higieniczne, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na antybakteryjną powłokę na przyciskach. Nawet jeśli nie, są one łatwe do czyszczenia z antybakteryjnymi chusteczkami.

9. Trwałe kubki

Bez względu na to, czy masz czajniki, czy automaty z napojami, możesz zaoszczędzić pieniądze, wydając pracownikom kubki wielokrotnego użytku, które są również o wiele bardziej przyjazne dla środowiska.

10. Czy Twoja korporacyjna Czy Twoja firmowa karta kredytowa daje Ci nagrody?

Spraw, aby Twoja karta kredytowa pracowała dla Ciebie w formie zwrotu gotówki lub punktów, które możesz zamienić na nagrody. Banki takie jak Capital One oferują system nagród oparty na punktach, podczas gdy inne, takie jak NatWest, Barclays i Santander oferują niewielki procent cashback od zakupów.

11. Cyfrowe śledzenie FM

Facilities Management może być ból głowy, zwłaszcza jeśli zarządzasz nim w wielu miejscach podczas pracy zdalnej. Korzystanie z opartego na chmurze oprogramowania do śledzenia FM znacznie ułatwia zarządzanie aktywami w jednym systemie, zmniejszając czas i pieniądze, które spędzasz i upraszczając dostawcę, zarządzanie aktywami i proces raportowania.

12. Upominki promocyjne

Zrób wrażenie na klientach i pracownikach praktycznymi upominkami promocyjnymi, które są wielokrotnego użytku i trwałe, takimi jak markowe maseczki na twarz, butelki na wodę wielokrotnego użytku z powłoką Antibac lub zawsze użyteczna pamięć USB. Pamiętaj, że im więcej ich kupisz, tym niższy będzie koszt jednostkowy. Im bardziej użyteczny prezent, tym większe prawdopodobieństwo, że Twoi klienci będą go używać, zapewniając, że Twoje logo będzie widoczne przez długi czas.

13. Kody rabatowe

Każdy lubi okazje, więc dlaczego nie dać kody rabatowe dla swoich dostawców, aby przekazać je swoim klientom. Jest to świetny sposób, aby cieszyć się nowym biznesem, który przyszedł bezpośrednio do Ciebie, wygrana!

14. Napraw raczej niż wymieniaj

Jeśli coś w Twoim lokalu jest uszkodzone - np. pęknięty zlew lub kafelki, zniszczone meble, uszkodzone okno lub drzwi z UPVC - nie wymieniaj tego automatycznie na nowe. Specjalistyczna firma remontowa może być w stanie naprawić uszkodzenie znacznie szybciej i taniej niż wymiana - z dodatkową korzyścią, że naprawa jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska niż wymiana i może być przeprowadzona szybko, ponieważ zazwyczaj nie trzeba zamawiać części.

15. Program rabatowy

Ostatnie pięć miesięcy było trudnym okresem dla gospodarki i wiele firm musiało dostosować się do wyzwań, jakie postawiła przed nami nowa "normalność". W tych trudnych czasach handlowych, chcieliśmy znaleźć sposób, aby pomóc naszym klientom zdobyć nowych klientów i zaoszczędzić pieniądze, więc stworzyliśmy stronę z rabatami, aby pomóc zaoszczędzić w społeczności Quills.

Zobacz

Ekologiczne zakupy dla Twoich produktów biurowych

W dzisiejszych czasach ekologiczne i zrównoważone materiały biurowe są bardziej obfite, co...

5 największych wyzwań zdrowotnych w trakcie...

Firmy, z którymi współpracujemy, stoją przed nowymi wyzwaniami, aby w bezpieczny i zgodny z...

7 Sposoby wspierania kreatywności i...

Inspiruj kreatywność w Urzędzie Kreatywność jest ważnym aspektem prowadzenia biznesu. Nie...