Polecamy

Druki akcydensowe potrzebne w biurze

Kiedy wynaleziono papier toaletowy i czego ludzie używali wcześniej?

Organizacja w biurze

7 Korzyści płynące z zastosowania konwerterów na biurka stacjonarne dla biur codziennych

Konwertery na biurka do pracy na stojąco to narzędzia pracy, które nie bez powodu szturmem zabierają kanadyjskie biura. Wiele korzyści, jakie daje konstrukcja tego wynalazku, pozwala ciężko pracującym osobom odzyskać życie i zdrowie, dzięki czemu mogą pracować bezboleśnie i pozytywnie przez cały tydzień pracy.

Spójrz na te siedem (7) powodów, aby przełączyć się na stojący...

1. Konwertery Sit-Stand Desk są przystępną cenowo inwestycją dla Twojego zdrowia

Słowo "inwestycja" daje obraz wielkich liczb, ale tak nie jest w przypadku tych konwerterów. Zostały one zaprojektowane z myślą o długotrwałej ochronie zdrowia, a przy tak dużej różnorodności do wyboru, istnieje konwerter siedzący dla każdego budżetu, aby uzyskać te same nieocenione korzyści. Konwerter na biurko do pracy siedzącej to jednorazowy, tani zakup, który zapewnia użytkownikowi lepszy stan zdrowia przez całe życie.

2. Używanie tego urządzenia w biurze pomaga utrzymać zdrową wagę

Osoba, która siedzi bez przerwy, będzie miała wolniejszy metabolizm, zmniejszając ilość spalanych kalorii i zwiększając szanse na niezdrowy przyrost masy ciała. Celem konwertera biurka do pracy siedzącej jest bezproblemowe zapewnienie pracownikowi możliwości prowadzenia zwykłej pracy biurowej w pozycji stojącej, a jeśli użytkownik skorzysta z tej funkcji, będzie spalał średnio o 30% więcej kalorii w ciągu godziny.

Na przykład: Jedno popołudnie w pozycji stojącej spali około 170 kalorii więcej, niż gdyby osoba siedząca spędziła ten czas na siedząco.

W połączeniu ze zdrową dietą i rutynowymi ćwiczeniami fizycznymi, konwertery na biurko w pozycji siedzącej z pewnością pomogą Ci w osiągnięciu celów fitness.

3. Stojąc w pracy pomaga zapobiegać zespołowi metabolicznemu

Częstsze przebywanie w pozycji stojącej zmniejsza szanse na zachorowanie na zespół metaboliczny. Zespół metaboliczny, będący parasolem dla wielu schorzeń, to nazwa skupiska schorzeń, które zwiększają ryzyko wystąpienia chorób serca, udaru mózgu i cukrzycy, a także przyrostu masy ciała i otyłości. Obrona przed takim zagrożeniem jest na najwyższym poziomie, ponieważ aktywizuje zarówno układ mięśniowy jak i komórkowy do umiarkowanego poziomu insuliny. Nierównowaga insuliny powoduje spowolnienie przemiany materii, gdy organizm siedzi przez dłuższy czas, np. podczas pracy przy biurku w wymiarze 9-5 lat.

4. Konwertery Sit-Stand Desk Converter redukują ból pleców i szyi

Ludzie są stworzeni do stania, a kiedy siedzimy przez dłuższy czas, zaczyna to pobierać swoje żniwo na ciele. Odchylamy palce do tyłu, jakby wyciągając je z długiego okresu pisania. Rozciąganie czuje się dobrze, ale utrzymywanie tej pozycji dłużej niż to konieczne powoduje ból w palcach i nadgarstku. Nie są one zmuszone do zbyt długiego pozostawania w tej pozycji, a ten sam pomysł odnosi się do zbyt długiego siedzenia.

Spore siedzenie przy biurku powoduje uciskanie kręgów. Kiedy tak się dzieje, kręgosłup wpada w nienaturalną krzywiznę, a odczuwany ból jest w rzeczywistości urazem spowodowanym niewłaściwym ustawieniem.

Stanie sprawia, że ciało wraca do naturalnej, właściwej pozycji, która pozwala na ponowne przeżycie stresu i nacisku wywieranego na układ mięśniowo-szkieletowy, który występuje podczas siedzenia. Przejście do pozycji stojącej w trakcie pracy spowoduje mniejsze, jeśli nie całkowite wyeliminowanie bólu pleców i szyi.

5. Konwertery na biurko Poprawiają nastrój i produktywność

Kiedy osoba stoi, ciało jest w lepszej pozycji, co oznacza, że osoba ta odczuwa mniejszy ból i/lub dyskomfort. Osoba pracująca wygodnie będzie mniej drażliwa i bardziej pozytywnie nastawiona do codziennej rutyny, co sprawi, że stanie się przyjemniejszym współpracownikiem i bardziej otwartym na pracę zespołową i współpracę.

Konwerter biurkowy ma również pozytywny wpływ na wydajność. Badanie wykazało, że `meble ergonomiczne w miejscu pracy spowodowały 18% więcej pracy. Ponadto, miejsce pracy, w którym znajduje się biurko stojące lub konwerter biurek, również sprzyja współpracy, ponieważ istnieje mniejsza przeszkoda w kontaktach z innymi (w porównaniu do np. biurka sześciennego).

6. Stojące biurko zmniejsza ryzyko śmierci z dowolnej przyczyny

Siedzenie może zwiększyć szanse na śmiertelność, ponieważ organizm nie jest w dobrym stanie zdrowia, gdy jest stale nie w linii. I odwrotnie, pozycja stojąca przywraca ciało do równowagi i może przewrócić negatywny wpływ, jaki siedzenie wywarło na układ mięśniowo-szkieletowy.

7. Konwertery stacjonarne są łatwe w montażu

Konwertery są z natury rzeczy zaprojektowane tak, aby uprzyjemnić ludziom pracę i ułatwić im dzień. Zgodnie z tą samą filozofią biurka do pracy siedzącej są często niezwykle łatwe w montażu. Często montaż trwa maksymalnie około 15 minut. To jest to! Zaledwie 15 minut zapewnia korzyści zdrowotne i komfort przez całe życie.

Zobacz

Ekologiczne zakupy dla Twoich produktów biurowych

W dzisiejszych czasach ekologiczne i zrównoważone materiały biurowe są bardziej obfite, co...

Pracuj mądrze, oszczędzaj pieniądze: 14...

Jeśli Twoja firma działała zdalnie, ale masz zamiar ponownie otworzyć biuro, jest wiele do...

5 największych wyzwań zdrowotnych w trakcie...

Firmy, z którymi współpracujemy, stoją przed nowymi wyzwaniami, aby w bezpieczny i zgodny z...