Polecamy

Zmiany w projektowaniu biura, które sprzyjają zdrowszej równowadze...

Przybory szkolne, które musi mieć Twoje dziecko

Organizacja w biurze

5 największych wyzwań zdrowotnych w trakcie pandemii

Firmy, z którymi współpracujemy, stoją przed nowymi wyzwaniami, aby w bezpieczny i zgodny z przepisami sposób dostosować się do świata post lock-down. Pomyśleliśmy, że podzielimy się najlepszymi sposobami pomocy klientom...

1. Bezpieczna praca domowa dla wszystkich
Wydaje się, że praca domowa okazała się sukcesem dla wielu organizacji. W rezultacie otrzymujemy informację zwrotną, że praca domowa w jakiejś formie jest tutaj na stałe. Wielu z naszych klientów dyskutuje teraz nad długoterminowymi rozwiązaniami dla swoich pracowników domowych. Duże pytanie brzmi: jak pracodawcy utrzymują swoich pracowników w zdrowiu i bezpieczeństwie w domu? Oczywiście, nadal mają do tego prawny obowiązek i obowiązek opieki. To oznacza:

  • Dostarczenie niezbędnego sprzętu
  • Przeprowadzanie ocen lub szkoleń z zakresu DSE
  • Oferowanie wsparcia i porad

Dysponujemy szeroką gamą opcji, od ekonomicznych siedzisk, biurek do łatwego przechowywania, pakietów do laptopów i innych. Tutaj możesz kupić całą naszą kolekcję Home Office.

Najlepsze krzesła do pracy domowej

Krzesło Ergonomiczne dla Pracowników Domowych to idealne krzesło dla początkujących. Dzięki wszystkim cechom krzesła reklamacyjnego DSE może stanowić fantastyczne, ekonomiczne rozwiązanie dla pracowników domowych.

Krzesło do pracy domowej Plus Ergonomia posiada wszystkie cechy Krzesła do pracy domowej z dodatkowymi korzyściami ergonomicznymi, takimi jak pompa lędźwiowa i strona siedząca.

Siatki do pracy domowej to świetna propozycja dla osób poszukujących krzesła, które pozwala na zwiększony przepływ powietrza i nowoczesny styl oparcia z siatki.

Najlepsze biurka do pracy domowej 

Dysponujemy szeroką gamą biurek o stałej wysokości i stojakach do siedzenia, idealnych do środowiska domowego.

Biurko do pracy domowej z wkręcanymi nogami to świetna opcja dla tych, którzy potrzebują pełnego stanowiska pracy, ale mają ograniczoną przestrzeń. Można je łatwo złożyć i rozebrać, dzięki czemu można ustawić miejsce pracy bez konieczności stałego mocowania go w domu.

Nasza platforma Opløft Sit-Stand Platform zyskała uznanie i popularność na całym świecie jako wysokiej jakości, ale stosunkowo lekki i łatwy do przenoszenia konwerter biurka stacjonarnego. Umieść go na dowolnej powierzchni i za pomocą bezwysiłkowego mechanizmu podnośnika gazowego przenieś go na odpowiednią wysokość, aby zwiększyć poziom aktywności i zdolność do koncentracji w ciągu dnia. Minimalistyczny styl jest idealny do każdego wystroju domu.

2. Zmiana okoliczności prowadzi do zwiększenia liczby ocen DSE w celu zachowania zgodności z przepisami.
Jesteśmy często pytani o potrzebę oceny DSE teraz biuro się zmieniło lub ludzie pracują w domu.

Posturyt może pomóc w spełnieniu wymogów prawnych na dwa sposoby.

Wirtualne oceny: Nasz zespół asesorów może przeprowadzić pełną ocenę stanowiska pracy za pośrednictwem wideo lub telefonu oraz dostarczyć w pełni szczegółowy raport dla poszczególnych okoliczności. Raporty omawiają rolę pracownika, obserwacje stanowiska pracy, kwestie układu mięśniowo-szkieletowego, a także przedstawione sugestie i ewentualne przepisy ergonomiczne.
E-learning: Zapewniamy Q-Pulse Workrite e-learning. Q-Pulse Workrite pozwala na szkolenie, ocenę i zajmowanie się sprawami pracowników. Posturite może nawet zaoferować usługę zarządzaną, która pozwoli Ci na outsourcing wymagań DSE.
3. Zdystansowanie społeczne w pracy
W miarę jak ludzie wracają do biura, nasi klienci zauważyli potrzebę dodatkowego sprzętu, który zapewni bezpieczeństwo ich pracownikom. Posiadamy na stanie magazynowym produkty z dystansu społecznego, takie jak rękawice, maski, stanowiska do dezynfekcji rąk i ekrany z perspexu, które pomagają stworzyć bezpieczne miejsce pracy COVID, aktywnie hamujące rozprzestrzenianie się zarazków.

4. Prowadzenie szkoleń dla personelu
Teraz nasi klienci przygotowują się na dłuższą metę coraz częściej pytają nas o szkolenia BHP dla pracowników. Niezależnie od tego, czy jest to DSE, pierwsza pomoc, czy straż pożarna, mamy dla Państwa kurs. Dostosowaliśmy naszą standardową ofertę tak, aby uwzględnić naukę online i działania zdystansowane społecznie, dzięki czemu możemy dostarczać takie same treści, jakie zawsze mamy - ale przy krótszym czasie kontaktu. Więcej informacji o naszych szkoleniach można znaleźć tutaj.

5. Obawy o zachowanie zgodności w tych zmieniających się czasach
Aby stworzyć bezpieczne miejsce pracy COVID, ważne jest posiadanie odpowiednich ocen ryzyka i zasad postępowania w sytuacjach zawodowych, w których się znajdujemy.

Nasz dział doradztwa jest tu po to, aby Państwu pomóc. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy w stanie udzielić bezpłatnej porady. Nasi doradcy odpowiedzą na Państwa pytania i w razie potrzeby wyjaśnią, w jaki sposób możemy Państwu pomóc.

Produkty usprawniające prace podczas trwania pandemii znajdziesz na https://alibiuro.pl/

Zobacz

Ekologiczne zakupy dla Twoich produktów biurowych

W dzisiejszych czasach ekologiczne i zrównoważone materiały biurowe są bardziej obfite, co...

Pracuj mądrze, oszczędzaj pieniądze: 14...

Jeśli Twoja firma działała zdalnie, ale masz zamiar ponownie otworzyć biuro, jest wiele do...

7 Sposoby wspierania kreatywności i...

Inspiruj kreatywność w Urzędzie Kreatywność jest ważnym aspektem prowadzenia biznesu. Nie...