Polecamy

Rodzaje flamastrów dla dzieci i profesjonalistów

Przybory szkolne, które musi mieć Twoje dziecko

Organizacja w biurze

Ekologiczne zakupy dla Twoich produktów biurowych

W dzisiejszych czasach ekologiczne i zrównoważone materiały biurowe są bardziej obfite, co sprawia, że łatwiej je znaleźć i kupić taniej. Świadomość ekologiczna nie jest już dodatkowym wydatkiem, który Twojej firmie trudno będzie uzasadnić, dlatego ułatwiliśmy Ci wybór ekologicznych produktów biurowych dzięki nowej sekcji materiałów biurowych przyjaznych dla środowiska oraz funkcji wyszukiwania i filtrowania Eco-Aware.

Dzięki temu można szybko i łatwo wybrać produkty przyjazne dla środowiska, a także produkty, które zachęcą pracowników do recyklingu. Gdy myślisz o ekologicznych materiałach piśmiennych, na myśl przychodzi Ci papier z recyklingu. Ale jest wiele innych, czasem zaskakujących produktów, które pomogą Ci wprowadzić zrównoważony rozwój do Twojej szafki z artykułami papierniczymi. Należą do nich długopisy, które w dużej mierze zostały stworzone z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, taśma pakowa nadająca się do recyklingu, segregatory dźwigniowe wykonane z przetworzonego PCW, etykiety z recyklingu i nadające się do recyklingu, nie wspominając już o pojemnikach na surowce wtórne.

Istnieją produkty, które zawsze nadawały się do recyklingu, a które po latach bycia uważanymi za nieco gorsze od swoich plastikowych odpowiedników, które teraz nie są już tak popularne, znów znalazły się w centrum uwagi. Skromny papierowy kubek, na przykład, lub drewniana miotła, z którą można zrobić zielone czyste zamiatanie. Niektóre tradycyjne produkty idą teraz jeszcze dalej, wraz z pojawieniem się biodegradowalnych papierowych talerzy i kompostowalnych sztućców.

Nasze rozwiązania w zakresie zrównoważonych zakupów pomogą Państwu na wiele sposobów. Obejmują one dodanie zielonych ikon w naszym katalogu, zapewnienie ekologicznych alternatyw dla produktów, które regularnie u nas zamawiasz, recykling baterii, technologii i tonerów oraz oferowanie technologii Replaceable Ink Pack Systems (RIPS). Jest to część naszego zobowiązania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu do minimalizowania własnego wpływu na środowisko, które obejmuje również stosowanie kartonowych materiałów opakowaniowych nadających się do recyklingu, minimalizowanie tras dostaw oraz kompensację emisji dwutlenku węgla za pośrednictwem organizacji World Land Trust. W centrali firmy prowadzimy recykling papieru, kartonu, tworzyw sztucznych i tonerów, zachęcamy pracowników do minimalizowania ilości zużywanego papieru, a nawet używamy szklanych butelek na mleko.

Szukaj zielonych ikon

Kiedy przeglądasz nasz katalog, zauważysz, że używamy ikon, aby pokazać, gdzie dany produkt jest przyjazny dla środowiska. Warto zwrócić uwagę na symbol zielonego liścia, który wskazuje, że produkt jest bardziej ekologiczny, oraz zielony symbol recyklingu, który oznacza, że papier został wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu. Aby dowiedzieć się więcej o ekologicznych referencjach oznakowanego produktu, sprawdź Specyfikacje na dole strony z opisem produktu.

Zobacz

Pracuj mądrze, oszczędzaj pieniądze: 14...

Jeśli Twoja firma działała zdalnie, ale masz zamiar ponownie otworzyć biuro, jest wiele do...

5 największych wyzwań zdrowotnych w trakcie...

Firmy, z którymi współpracujemy, stoją przed nowymi wyzwaniami, aby w bezpieczny i zgodny z...

7 Sposoby wspierania kreatywności i...

Inspiruj kreatywność w Urzędzie Kreatywność jest ważnym aspektem prowadzenia biznesu. Nie...