Polecamy

Papier satynowy a papier matowy: który wybrać?

Ostateczna lista zakupów przed rozpoczęciem szkoły

Artykuły biurowe

Klawiatury komputerowe, które można czyścić w zmywarce do naczyń

Z różnych badań wiemy, że klawiatury komputerowe są miejscem hodowli zarazków. Teraz, gdy pandemia COVID-19 uświadamia nam wszystkim szczególnie, gdzie kładziemy ręce, ważne jest, aby zmniejszyć ryzyko, jakie stwarzają nasze klawiatury.

Naukowcy odkryli, że w przeciętnej klawiaturze komputera znajduje się 20 000 razy więcej bakterii niż w przeciętnej desce klozetowej. Jest to dość niepokojące, biorąc pod uwagę, jak długo wszyscy spędzamy stukając w klawiatury między kaszlem, drapaniem się po twarzy, uściskiem dłoni, robieniem przerw na toaletę i chrupaniem na kanapkach i przekąskach.

Aby zapobiegać przeziębieniom w miejscu pracy i rozprzestrzenianiu się wirusów, takich jak COVID-19, niezbędne jest posiadanie dobrej strategii higieny w pracy. Powinna ona obejmować regularne mycie rąk, jak również:

  • użycie klawiatury antybakteryjnej (wykonanej z materiału aktywnie hamującego wzrost bakterii)
  • regularna dezynfekcja i wycieranie
  • przy użyciu klawiatury odpornej na zmywanie w zmywarce

Wiemy, jak szybko i łatwo wirusy takie jak COVID-19 mogą się rozprzestrzeniać, nie tylko poprzez kontakt człowieka z człowiekiem lub wdychanie cząsteczek w powietrzu, ale poprzez dotykanie powierzchni osoba zakażona dotknęła lub osadziła na nich krople śliny, mówiąc, kaszlując lub kichając.

Klawiatury odporne na zmywanie w zmywarkach od dawna są używane w środowiskach ściśle higienicznych, takich jak kliniki, gabinety i laboratoria - ale czy teraz nadszedł czas, aby wprowadzić je również do standardowego środowiska biurowego?

Oto kilka najważniejszych zalet klawiatur odpornych na zmywanie w zmywarce:

  • Łatwe wstawianie do zmywarki pod koniec dnia - nie wymaga wycierania
  • Solidna, szczelna obudowa - zaprojektowana tak, aby woda nie przedostawała się do istotnych elementów wewnętrznych
  • Żadnych zakamarków dla zarazków i okruchów do zagnieżdżenia się w
  • Absolutny spokój dla użytkowników stanowisk pracy i gorących biur.
  • Idealny do środowisk higienicznych

Posiadamy na stanie magazynowym zarówno klawiatury pełnowymiarowe jak i mini odporne na zmywanie w zmywarce. Poniżej znajduje się lista dostępnych produktów, a co czyni je wyjątkowymi...

Nowością na naszej stronie internetowej, AccuMed Value jest niedroga, całkowicie uszczelniona biała klawiatura. Cały produkt jest uszczelniony silikonową powłoką, która chroni go przed kurzem, wodą i chemikaliami. Możesz cieszyć się pełnym układem klawiszy UK 105, włącznie z klawiaturą numeryczną, z wyczuwalnym w dotyku dotykiem dla wygodnego, dokładnego, (miejmy nadzieję) wolnego od zarazków pisania.

Ta super klawiatura - czytnik kart - hybryda jest odporna na zmywanie w zmywarkach i działa antybakteryjnie, zapewniając jeszcze większą ochronę przed zarazkami. Ciesz się pełnowymiarowymi klawiszami w stylu IBM, które są wytrawiane laserowo, aby zapobiec blaknięciu od częstego prania.

Sklep Silver Seal Czytnik kart chipowych Czytnik kart chipowych Wymywalna klawiatura

Stylowa, smukła, kompaktowa opcja z przezroczystą, zdejmowaną silikonową pokrywą, którą można wycierać do czysta. Kabel połączeniowy można całkowicie wyjąć do mycia naczyń - prosta gumowa wtyczka uszczelnia klawiaturę i zapewnia całkowitą ochronę przed wnikaniem wody.

Ta wąska klawiatura liniowa może być myta w zmywarce, a nawet dezynfekowana wybielaczem. Pozłacane złącze USB wraz z zaślepką pozwala na całkowite zanurzenie w wodzie w celu skutecznego czyszczenia, co w połączeniu z powłoką antybakteryjną oznacza, że klawiatura Seal Shield jest idealnym wyborem dla zmniejszenia ryzyka infekcji w miejscu pracy.

Inne artykuły do biura znajdziesz na https://alibiuro.pl/

Zobacz

Podstawowe materiały biurowe dla nowych...

Podstawowe materiały biurowe dla nowych pracowników Teraz nadszedł czas, aby absolwenci...

Jaki typ pióra ci odpowiada? Jak wybrać...

Znalezienie długopisu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, może być wyzwaniem. Istnieje...

Podstawowe materiały biurowe do rozruchu

Jeśli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą lub właścicielem...